Lot med silversmycken (5) Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer4462658
Lot med silversmycken. 1 st. Brosch prydd med oval turkos. Stämplad CSF (Frembergs Guldsmedja AB), C (Karlshamn), 925 samt V10 (1995) . Str. ca 9,5 x 6,3 cm. 1 st. Halskedja med sammanfogade fantasiformade stavar. Stämplad ELO, Kattfot, S samt C10 (1977). Längd ca 85 cm. 1 st. Rektangulärt hänge med blå natursten. Integrerad kedja i form av stavar. Stämplad CSF (Frembergs Guldsmedja AB), C (Karlshamn), 925 samt Q10 (1990) Längd ca 44 cm. 1 st. Ring i 925 silver prydd med oval onyx flankerad av två kvinnor som bildar ringskena. Ringstr. ca 17,75 mm/56. 1 st. Ring i silver prydd med 6 st. cabochonslipade ametister. Bredd ca 13 mm. Ringstr. ca 15,0 mm/47 (5)
1 600 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot med silversmycken (5) Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer4462658
Lot med silversmycken bl.a. Finn Feeling (8)
1 700 SEK
Silversmycken
400 SEK
Silversmycken
400 SEK
Silversmycken
800 SEK
Silversmycken
250 SEK
Silversmycken
450 SEK
Silversmycken
Silversmycken 49 g Läs mer...
900 SEK
Silversmycken
75 SEK
Silversmycken
600 SEK
Silversmycken
450 SEK