Zenon Aniszewski akvarell Sportauktion
ZENON ANISZEWSKI (Polen, född 1948): Travekipage, signerad, akvarell, ca 48x61 cm. 343950.
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
750 SEK
750 SEK