Nic Bothma, Sportauktion
NIC BOTHMA (Sydafrika, född 1969): Ronaldo - Sudan 2004, signerad och daterad på passepartout, fotografi, 25x38 cm. 343862.
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
2 200 SEK
2 200 SEK