Nic Bothma, Sportauktion
NIC BOTHMA (Sydafrika, född 1969): Ronaldo - Sudan 2004, signerad och daterad på passepartout, fotografi, 25x38 cm. 368517.
2016-03-13 00:00:00
Slutpris
1 600 SEK
1 600 SEK