Lennart Hyland porträtt  Sportauktion

LENNART "Den glider in i mål" HYLAND, porträtt, oljemålning signerad Anders Lundquist, 72x59 cm, 2 Lp-skivor medföljer "Rekord reportage radio", "Heja Sverige friskt humör", . 346228.

Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
300 SEK

Avslutade auktioner liknande Lennart Hyland porträtt Sportauktion