Lennart Hyland porträtt Sportauktion
LENNART "Den glider in i mål" HYLAND, porträtt, oljemålning signerad Anders Lundquist, 72x59 cm, 2 Lp-skivor medföljer "Rekord reportage radio", "Heja Sverige friskt humör", . 346228.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk300 SEK
Avslutade auktioner liknande Lennart Hyland porträtt Sportauktion
Lennart Hyland pris
350 SEK
AIK memorabilia 1950-tal, Sportauktion
2 600 SEK