Ishockey VM 1954 Sportauktion
ISHOCKEY VM 1954 STOCKHOLM, efter Bengt Karlsson, ERVACO/BENGTSONS LITOGRAFISKA AB STHLM, ca 99x70, oramad. Veck, skador.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk900 SEK
Avslutade auktioner liknande Ishockey VM 1954 Sportauktion
Autografer av Pelé, Nacka Skoglund Sportauktion
AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, Fotbolls-VM 1958: Brasilien, Frankrike, Sovjet, Mexico, Klubblag: Arsenal, Juvenus, Lokomotiv, Udinese, Övrigt fotboll: enstaka av svenska VM-58 spelare (Liedholm, Gren, Simonsson, Kalle Läs mer...
7 400 SEK
Mynt, Ishockey VM
2 500 SEK
Ishockey CCCP - USSR Sportmemorabilia
550 SEK
400 SEK
Autografer ishockey
1 500 SEK
Mynt Ishockey VM
2 100 SEK
Autografer Brasilien VM-58 mfl, Sportauktion
AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, 1950-tal, mestadels signerade fotbollslagbilder från bla Rekord Magasinet: Brasilien VM-58 (lagbild/tidningsklipp), Franska landslaget VM 58 (delar,lagbild) Svenska landslaget 1950-tal (lagbilder, ca Läs mer...
5 400 SEK
Ishockey VM Moskva 1979
300 SEK
Guldmynt, 1000 Kronor Sverige, 21,6 karat guld
2 800 SEK
Guldmynt 1000kr 1989 Ishockey VM
3 400 SEK