ESKIL NORDELL. "Auktion vid Torpet". Olja på pannå. Signerad.
Ca. 50 x 61 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson Linköping1 400 SEK
Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL. "Auktion vid Torpet". Olja på pannå. Signerad.
525 SEK
Eskil Nordell
450 SEK
Eskil Nordell oljemålning
500 SEK
Ca. 79x109 cm. Läs mer...
2 810 SEK
ESKIL NORDELL. Olja på pannå, signerad.
300 SEK
450 SEK
37 x 45 cm. Läs mer...
450 SEK
ESKIL NORDELL. Litografi. Signerad.
400 SEK