ESKIL NORDELL. "Auktion vid torpet". Olja på pannå, signerad.
Ca. 79x109 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson2 810 SEK
Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL. "Auktion vid torpet". Olja på pannå, signerad.
525 SEK
Eskil Nordell
450 SEK
Eskil Nordell oljemålning
500 SEK
Ca. 50 x 61 cm. Läs mer...
1 400 SEK
ESKIL NORDELL. Olja på pannå, signerad.
300 SEK
450 SEK
37 x 45 cm. Läs mer...
450 SEK
ESKIL NORDELL. Litografi. Signerad.
400 SEK