ESKIL NORDELL. Auktion vid torpet. Olja på pannå, signerad.

ESKIL NORDELL. "Auktion vid torpet". Olja på pannå, signerad.

Ca. 79x109 cm.

Länk till objektet hos Gomér & Andersson
Gomér & Andersson
2015-11-11 19:20:00
Slutpris
2 810 SEK

Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL. "Auktion vid torpet". Olja på pannå, signerad.