MARTIN NORÉN. AUKTION FREDRIKSBERG DALARNA.

Olja på duk.

Länk till objektet hos Västerviks Auktionsbyrå AB
Västerviks Auktionsbyrå AB
2016-10-24 17:35:00
Slutpris
300 SEK

Avslutade auktioner liknande MARTIN NORÉN. AUKTION FREDRIKSBERG DALARNA.

Oljemålning, Martin Norén

Oljemålning, Martin Norén

Metropol
2020-02-24
Slutpris
150 SEK
MARTIN NORÉN. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.

Kalmar Auktionsverk AB
2020-11-10
Slutpris
450 SEK
Oljemålning, Martin Norén

Oljemålning, Martin Norén

Metropol
2018-03-05
Slutpris
600 SEK
Oljemålning, Martin Norén

Oljemålning, Martin Norén

Metropol
2016-06-20
Slutpris
600 SEK
Oljemålning, Martin Norén

Oljemålning, Martin Norén

Metropol
2016-06-20
Slutpris
800 SEK
Oljemålning, Martin Norén

Oljemålning, Martin Norén

Metropol
2016-06-20
Slutpris
600 SEK
Martin Norén, Frälsningssoldater på torget olja på duk. Bus

2015-11-02
Slutpris
300 SEK
Väggskåp Birgit Norén

Väggskåp Birgit Norén

2015-11-18
Slutpris
2 200 SEK
Ask med skjutlock Birgit Norén

2015-11-16
Slutpris
1 000 SEK
Hängskåp Birgit Norén

Hängskåp Birgit Norén

2015-11-16
Slutpris
1 600 SEK