MARTIN NORÉN. AUKTION FREDRIKSBERG DALARNA.
Olja på duk.
Länk till objektet hos Västerviks Auktionsbyrå AB300 SEK
Avslutade auktioner liknande MARTIN NORÉN. AUKTION FREDRIKSBERG DALARNA.
Oljemålning, Martin Norén
150 SEK
MARTIN NORÉN. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.
450 SEK
Oljemålning, Martin Norén
600 SEK
Oljemålning, Martin Norén
600 SEK
Oljemålning, Martin Norén
800 SEK
Oljemålning, Martin Norén
600 SEK
300 SEK
Väggskåp Birgit Norén
2 200 SEK
Ask med skjutlock Birgit Norén
1 000 SEK
Hängskåp Birgit Norén
1 600 SEK