ARNE WALLSTEN. "Auktion", olja på duk, signerad.
45 x 54 cm.
Länk till objektet hos Växjö Auktionskammare300 SEK
Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktion", olja på duk, signerad.
Arne Wallsten
50 SEK
Arne Wallsten
150 SEK
2 200 SEK
Arne Andersson Olja på duk
500 SEK
Arne Isacsson
4 200 SEK
ARNE WALLSTEN. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.
350 SEK
Arne Andersson Olja på duk
500 SEK
Arne Elsrud, olja på duk, signerad, 133x82 cm
1 200 SEK
300 SEK
700 SEK