ARNE WALLSTEN. Auktion i Småland, olja på duk.

ARNE WALLSTEN. "Auktion i Småland", olja på duk.

49 x 78 cm.

Länk till objektet hos Kalmar Auktionsverk
Kalmar Auktionsverk
2016-03-08 19:17:00
Slutpris
300 SEK

Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktion i Småland", olja på duk.

ARNE WALLSTEN. Björkdragning Småland, olja på duk, signerad.

Kalmar Auktionsverk AB
2018-05-02
Slutpris
300 SEK
Arne Wallsten

Arne Wallsten

Sikö Auktioner
2018-07-31
Slutpris
50 SEK
Arne Wallsten

Arne Wallsten

Sikö Auktioner
2018-07-31
Slutpris
150 SEK
ARNE WALLSTEN. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.

Kalmar Auktionsverk AB
2020-05-28
Slutpris
350 SEK
ARNE WALLSTEN. Höstdag i småland, olja på duk, signerad.

59 x 88,5 cm. Läs mer...

Auktionshuset Thelin & Johansson
2016-06-12
Slutpris
300 SEK
ARNE WALLSTEN. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.

Kalmar Auktionsverk AB
2018-12-23
Slutpris
300 SEK
ARNE WALLSTEN. Olja på duk.

ARNE WALLSTEN. Olja på duk.

Halmstads Auktionskammare EF
2018-04-25
Slutpris
300 SEK
ARNE WALLSTEN. Olja på duk.

ARNE WALLSTEN. Olja på duk.

Halmstads Auktionskammare EF
2018-04-25
Slutpris
300 SEK
ARNE WALLSTEN. Auktion, olja på duk, signerad.

ARNE WALLSTEN. "Auktion", olja på duk, signerad.

45 x 54 cm. Läs mer...

Växjö Auktionskammare
2016-09-04
Slutpris
300 SEK
ARNE WALLSTEN. Fiskeläger, olja på duk, signerad.

22 x 31 cm. Läs mer...

2016-05-29
Slutpris
300 SEK