ARNE WALLSTEN. Auktionen, olja på duk, signerad.

ARNE WALLSTEN. "Auktionen", olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

Länk till objektet hos Helsingborgs auktionskammare
Helsingborgs auktionskammare
2015-11-01 19:23:00
Slutpris
700 SEK

Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktionen", olja på duk, signerad.