KAI CHRISTIANSEN. "Auktion". Olja på duk. Signerad Christiansen.
Avslutade auktioner liknande KAI CHRISTIANSEN. "Auktion". Olja på duk. Signerad Christiansen.
Kai Mottlau
50 SEK
Olja
75 SEK
Kai Christensen
100 SEK
Oljemålningar, 2 st. Kai Morten-Glud (1912-1992)
2 000 SEK
NIELS CHRISTENSEN
1 900 SEK
Niels Hans Christiansen oljemålning
2 000 SEK
Oljemålning, Kai Federspiel (1903-1981)
400 SEK
Kai Molter
300 SEK
Kai Morten-Glud, olja på duk, 6 ballerinor
Signerad. 76x65cm. Läs mer...
1 500 SEK
Olja på duk Kai Kristensen 72 cm x 63 cm
170 SEK