Lot med 6 olika små lösenbrev (alla olika porto/
lösenkombinationer) till 2 olika mottagare i Hedensfors. 3 brev med innehåll daterade Framnäs 1880, alla ostämplade eller bläckmakulerade varav 2 med oläsbar ort. (C)
Länk till objektet hos Frimärksauktioner i Göteborg AB700 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot med 6 olika små lösenbrev (alla olika porto/
Lot 210 st olika stämplar Stockholm, alla på
1 200 SEK
210 SEK
Lot 16 försändelser SAL SJP 7 (1933) och
200 SEK
425 SEK
Samling Svenska singelfrankeringar 1938-1968
18 000 SEK
Parti sidenlampor, 9 st
625 SEK
Ferrari Testarossa, Schedoni Modena, väsk-set (6)
12 000 SEK
800 SEK