Aster Cucine italliensk køkken

Aster Cucine italliensk køkken med Smeg ovn mod SI800mf-5, indbygget Smeg køleskab mod. FL227A, Küppersbusch gasblus mod. DKS644.0M-54, indbygget faber emhætte mod. Inca Smart C. Låger af lystlaseret masivt træ, best. af tre overskab med vitrineglas, to skabe med skuffer og et med to låger, bordplade af travetin, plados dobbeltvask af komposit med Geyser køkken armatur. Bordplade mål. 281 x 61 cm. Fremstår med brugsspor, revner på plade ved vask, små fejl og mangler kan forkomme, Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
2015-05-29 19:27:44
Slutpris
14 000 DKK

Inga auktioner liknande Aster Cucine italliensk køkken hittades.