ARNE WALLSTEN. "Auktion vid det gröna huset", olja på duk, signerad.
65 x 94,5 cm.
Länk till objektet hos Kalmar Auktionsverk AB300 SEK
Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktion vid det gröna huset", olja på duk, signerad.
Arne Wallsten
150 SEK
1 800 DKK
1 600 DKK
1 500 DKK
1 500 DKK
1 900 DKK
65 x 94,5 cm. Läs mer...
300 SEK
26 x 34 cm. Läs mer...
300 SEK