ARNE WALLSTEN. Auktion vid det gröna huset, olja på duk, signerad.

ARNE WALLSTEN. "Auktion vid det gröna huset", olja på duk, signerad.

65 x 94,5 cm.

Länk till objektet hos Kalmar Auktionsverk AB
Kalmar Auktionsverk AB
2015-10-01 22:36:00
Slutpris
300 SEK

Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktion vid det gröna huset", olja på duk, signerad.

Arne Wallsten

Arne Wallsten

Sikö Auktioner
2018-07-31
Slutpris
150 SEK
Presentkort €“ Exklusiv vistelse för 2 personer i Arne Jacobsens lyxrum på Hotel Alexandra

Lauritz - Herlev
2019-03-18
Slutpris
1 800 DKK
Presentkort €“ Exklusiv vistelse för 2 personer i Børge Mogensens lyxrum på Hotel Alexandra

Lauritz - Herlev
2019-03-18
Slutpris
1 600 DKK
Presentkort €“ Exklusiv vistelse för 2 personer i Finn Juhls lyxrum på Hotel Alexandra

Lauritz - Herlev
2019-03-18
Slutpris
1 500 DKK
Presentkort €“ Exklusiv vistelse för 2 personer i Hans J. Wegners lyxrum på Hotel Alexandra

Lauritz - Herlev
2019-03-18
Slutpris
1 500 DKK
Presentkort €“ Exklusiv vistelse för 2 personer i Verner Panton-sviten på Hotel Alexandra

Lauritz - Herlev
2019-03-18
Slutpris
1 900 DKK

65 x 94,5 cm. Läs mer...

Kalmar Auktionsverk AB
2015-10-01
Slutpris
300 SEK
ARNE WALLSTEN. Olja på duk, Hemma vid torpet, signerad.

26 x 34 cm. Läs mer...

Nyköpings auktionsverk
2015-04-19
Slutpris
300 SEK