Samling auktionskataloger fra Bruun Rasmussen (61).
Samling auktionskataloger fra Bruun Rasmussen. Fremstår med alm. let brugspræg. (61).
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Samling auktionskataloger fra Bruun Rasmussen (61).
Samling danske og udenlandske auktionskataloger (c...
Samling danske og udenlandske auktionskataloger bestående af 60 kataloger fra Bruun Rasmussen, Vejle. 15 moderne design, inkl. Poul Kjærholm specialkatalog, 2006. 30 Bruun Rasmussen, moderne Läs mer...
825 DKK
Auktionskataloger Bruun Rasmussen
Auktionskataloger Bruun Rasmussen Läs mer...
100 SEK
Auktionskataloger Bruun Rasmussen
Auktionskataloger Bruun Rasmussen Läs mer...
75 SEK
Samling design auktionskataloger m.m. 172 stk. (3)
Samling design, auktionskataloger m.m. 172 stk. (3) Indeholder bl.a. Lama (6). Herr Lauritz (2). Phillips (19). Dorotheum (10). Quittenbaum (7). Pirre Berg (3). Tajan (7). Läs mer...
650 DKK
Større samling auktionskataloger og bøger om mø...
Bl.a. Bruun Rasmussen, Antik og Auktion, Louisiana Revy m.fl. Läs mer...
425 DKK
Større samling auktionskataloger m.m., især Bruu...
Større samling auktionskataloger, især Bruun Rasmussen, samt enkelte Thomas Højland (frimærker, vin-våben-smykker), Living Auctions, Sothesby, International Auctioneers, Antik og Auktion m.fl. Alm. brugsspor. (69) Läs mer...
300 DKK
STORT PARTI AUKTIONSKATALOGER, 2-lådor.
Falkkloo´s. Stockholms Auktionsverk, Bruun Rasmussen mm. Ytslitage. Läs mer...
300 SEK
Litteratur. 3 store flyttekasser med parti ældre ...
Litteratur. 3 store flyttekasser med parti ældre auktionskataloger m.v. fra Bruun Rasmussen, Thomas Høiland Auktioner, Nellemann & Thomsen m.fl. Formentlig periodisk komplette og med en Läs mer...
250 DKK
En samling Mobilia, arkitekturtidsskrifter og aukt...
En samling Mobilia, Kunsttidsskrifter og auktionskataloger. Omfatter: Mobilia nr. 199, 201, 211, 214, 222, 230/233, 237-239, 274-278, 286-293, 296-300, 302-309, 312-325, i alt 42 hæfter Nyt Läs mer...
1 850 DKK
Stor samling danske og udenlandske kunstbøger, bl...
Stor samling danske og udenlandske kunstbøger set er bl.a. monografier over Gorm Eriksen, Fritz Syberg, Virtus Schade, Barry Wilmont, Auguste Renoir, bøger om Jens Flemming Läs mer...
350 DKK