Dansk design. Sofabænk. Denne auktion er annulleret2009591
Dansk design. Sofabænk med tre sæder, betrukket med blåt uldstof, stel af forkromet stål, armlæn af grå plast. Fremstår med brugsspor på sæder. L. 178 cm.
Lauritz - DK, Herlev, Dynamovej
2010-09-24 15:18:00
Slutpris
650 DKK
650 DKK