Laura Sarauw 1853-1912 Denne auktion er annulleret2012969
Laura Sarauw. Mor med barn og mindre pige siddende ved bord, olie på lærred, sign. L. Sarauw 1890- 91, 82 x 100 cm. Fremstår med skader, huller i lærrd samt afskalninger.
8 600 DKK
Avslutade auktioner liknande Laura Sarauw 1853-1912 Denne auktion er annulleret2012969
Laura Sarauw, opstilling med roser
1 650 DKK
Laura Sarauw 1853-1912
6 200 DKK
7 000 DKK
Laura Pentreath
21 250 SEK
Laura Pentreath
27 500 SEK
Matta, Laura Ashtley
700 SEK
Laura Järnefelt
560 EUR
Laura Fahlsten
3 200 SEK
Laura Ashley, bordslampor 1 par,
3 400 SEK
Färglitografi, Laura Fiume (f. 1953)
700 SEK