To broncefigurer (2) Denne auktion er annulleret2000661
To figurer af bronce i form af: Stående nøgen kvinde med samlede arme over hoved, mærket GRY, H. 26 cm. Samt: Stående nøgen kvinde med kvartdrejet overkrop, H. 30 cm. Begge usigneret. (2)
1 400 DKK
Avslutade auktioner liknande To broncefigurer (2) Denne auktion er annulleret2000661
300 DKK
Broncefigurer fra Cambodia og Burma (5)
400 DKK
Krucifix. Tre broncefigurer monteret. 1800 årh.
750 DKK
Stiig Kalsing broncefigurer (2)
1 100 DKK
Samling broncefigurer mm. 1900 - tallet. (4)
475 DKK
Orientalske broncefigurer (2)
325 DKK
Broncefigurer. Yoga kvinder. (4)
725 DKK
1 000 DKK
2 600 DKK
To broncefigurer. (2)
325 DKK