Stående Budda  Denne auktion er annulleret2009751

Stående Budda udført af udskåret og forgyldt træ, prydet med farvede glasflusser. H. 39 cm.

Lauritz - DK, Herlev, Dynamovej
2010-09-14 14:44:00
Slutpris
500 DKK

Avslutade auktioner liknande Stående Budda Denne auktion er annulleret2009751

Stående budda af forgyldt træ 1900 tallets slutning.

Lauritz - DK, Herning, Engdahlsvej
2014-11-20
Slutpris
425 DKK
Budda i bronce

Budda i bronce

Lauritz - DK, Helsingør, Støberivej
2014-08-07
Slutpris
825 DKK
Stående budda

Stående budda

Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
2011-03-14
Slutpris
750 DKK
Stående budda

Stående budda

2011-03-21
Slutpris
700 DKK
Stående budda

Stående budda

2011-03-27
Slutpris
675 DKK
Stående budda

Stående budda

2011-03-31
Slutpris
425 DKK
stående budda

stående budda

Lauritz - DK, Esbjerg, Oddesundvej
2012-07-30
Slutpris
975 DKK
Keramisk figur af budda.

Keramisk figur af budda.

2012-10-08
Slutpris
300 DKK
Stående budda af bemalet polyrasin

2011-02-21
Slutpris
1 350 DKK
Stående Budda

Stående Budda

Lauritz - DK, Roskilde, Store Hedevej
2010-12-21
Slutpris
1 100 DKK