Smørblomstring fra Heartbeats  Denne auktion er annulleret2015837

Smørblomstring fra Heartbeats ca. 0,80 ct. udført i 14 kt børstet hvidguld, dansk guldsmede arbejde i et moderne blomster design. Prydet med talrige brillanter, i alt ca. 0.80 ct. Farve: Wesselton-Crystal (H-J). Klarhed P1-3. Ringstr ca. Ø 18,25 mm. Bemærk der er frit valg af ringstørrelse levering ca 3 uger efter bestilling. Fortrydelsesretten ophører, når en eventuel tilpasning påbegyndes.OBS hvis varen skal sendes skal evt bestilling af størrelse ske inden betaling af forsendelse. Ændring af størrelse mailes til: tommy.helsingor@lauritz.com

Lauritz - DK, Helsingør, Støberivej
2010-09-10 19:00:00
Slutpris
5 200 DKK

Avslutade auktioner liknande Smørblomstring fra Heartbeats Denne auktion er annulleret2015837

Smørblomstring fra Heartbeats ca. 0.27 ct.

Lauritz - Roskilde
2017-05-15
Slutpris
1 400 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats.

2015-10-21
Slutpris
4 200 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats ca. 0,80 ct

Lauritz - DK, Aalborg, Nibevej
2015-04-24
Slutpris
3 000 DKK

2015-04-09
Slutpris
4 200 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats

Smørblomstring fra Heartbeats

2014-09-21
Slutpris
4 200 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats

Smørblomstring fra Heartbeats

2014-07-01
Slutpris
4 200 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats

Smørblomstring fra Heartbeats

2014-05-13
Slutpris
4 200 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats

Smørblomstring fra Heartbeats

2014-02-27
Slutpris
4 200 DKK
Smørblomstring fra Heartbeats

Smørblomstring fra Heartbeats

2014-02-23
Slutpris
3 500 DKK

2014-02-05
Slutpris
4 300 DKK