Besson 20. årh. Denne auktion er annulleret1987859

Besson. Oliemaleri på plade. Havnestemning, sign. Besson, 30 x 40 cm. (39 x 49) cm.

Lauritz - DK, Kolding, Trianglen
2010-09-03 17:19:00
Slutpris
300 DKK

Avslutade auktioner liknande Besson 20. årh. Denne auktion er annulleret1987859

Trumpet Besson o

Trumpet Besson o

Kaplans Auktioner
2022-02-15
Slutpris
550 SEK
Trombon Besson, London

Trombon Besson, London

Kaplans Auktioner
2021-08-03
Slutpris
500 SEK
Trumpet Besson London

Trumpet Besson London

Sikö Auktioner
2021-06-15
Slutpris
700 SEK
Trumpet Besson London

Trumpet Besson London

Sikö Auktioner
2021-04-30
Slutpris
600 SEK
Kornett Besson

Kornett Besson

Sikö Auktioner
2020-12-26
Slutpris
550 SEK
Kolsyrepistol Dan Besson

Kolsyrepistol Dan Besson

Sikö Auktioner
2020-12-21
Slutpris
650 SEK
Westminster Besson. Mini Tuba

Westminster 'Besson'. Mini Tuba

Lauritz - Aarhus
2020-03-16
Slutpris
350 DKK
Besson Stratford horn

Besson 'Stratford' horn

Lauritz - Roskilde
2019-08-20
Slutpris
350 DKK
Trompet, Besson

Trompet, Besson

Lauritz - Herlev
2019-07-03
Slutpris
400 DKK
SAXOFON, Besson  Co

SAXOFON, Besson & Co

Handelslagret
2022-05-01
Slutpris
1 500 SEK