Besson 20. årh. Denne auktion er annulleret1987859
Besson. Oliemaleri på plade. Havnestemning, sign. Besson, 30 x 40 cm. (39 x 49) cm.
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Besson 20. årh. Denne auktion er annulleret1987859
Trumpet Besson o
550 SEK
Trombon Besson, London
500 SEK
Trumpet Besson London
700 SEK
Trumpet Besson London
600 SEK
Kornett Besson
550 SEK
Kolsyrepistol Dan Besson
650 SEK
Westminster 'Besson'. Mini Tuba
350 DKK
Besson 'Stratford' horn
350 DKK
Trompet, Besson
400 DKK
SAXOFON, Besson & Co
1 500 SEK