Lot med smycken (5)
Lot med smycken. Armband i silver. Stämplat 830S, RR, kattfot samt 270. Längd ca 19,5 cm. Brosch i silver i form av blommor och blad. Stämplad FP, B9, kattfot samt S. Storlek ca 5X3 cm. Ring i silver med stenar. St. 18,50 mm/58. Doserad Bismarck halscollier i silver, längd ca 44 cm. Hänge med fyra vita stenar, st. ca 3,7 X 2 cm samt kedja, längd ca 46 cm. (5)
400 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot med smycken (5)
Samling Smycken Tennbroderi 1900-tal (6 delar)
700 SEK
Smycken
400 SEK
Smycken
450 SEK
Smycken
1 300 SEK
Smycken
Smycken ett parti Läs mer...
1 100 SEK
Smycken
900 SEK
Smycken
950 SEK
Smycken
450 SEK
Smycken
450 SEK
Smycken
650 SEK