Lot med smycken 5

Lot med smycken (5)

Lot med smycken. Armband i silver. Stämplat 830S, RR, kattfot samt 270. Längd ca 19,5 cm. Brosch i silver i form av blommor och blad. Stämplad FP, B9, kattfot samt S. Storlek ca 5X3 cm. Ring i silver med stenar. St. 18,50 mm/58. Doserad Bismarck halscollier i silver, längd ca 44 cm. Hänge med fyra vita stenar, st. ca 3,7 X 2 cm samt kedja, längd ca 46 cm. (5)

Lauritz - SE, Helsingborg, Garnisonsg.
2013-04-16 19:58:00
Slutpris
400 SEK

Avslutade auktioner liknande Lot med smycken (5)