Secto Design. Pendel Denne auktion er annulleret - se nu vare #1967688
Secto Design. Pendel af formbøjet og delvist sortlakeret birketræ. H. 60 Ø 53 cm.
3 600 DKK
Avslutade auktioner liknande Secto Design. Pendel Denne auktion er annulleret - se nu vare #1967688
2 200 DKK
2 800 DKK
Seppo Koho for Secto Design Oy. Pendel
2 600 DKK
2 800 DKK
1 600 DKK
3 400 DKK
TAKLAMPA, trä, Secto Puncto design, typ SE 42.
2 810 SEK
Skultuna 1607, Pierre Forsell pendel lampett. C45
260 SEK
Secto Design. Pendel, model Octo 4240
2 800 DKK
2 400 DKK