Træfigurer (3) Denne auktion er annulleret1979417
Samling træfigurer, bestående af; 2 stabelfigurer i form af soldater, samt bøjelig figur af Pinnocio L. 24-29 cm. Fremstår med brugsspor/afskalning. (3)
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Træfigurer (3) Denne auktion er annulleret1979417
Samling afrikanske masker, træfigurer mm (14)
400 DKK
Samling orientalske træfigurer, 20årh. (6)
400 DKK
Etnografica. Samling træfigurer
2 200 DKK
HAY. Normann Copenhagen m.fl. Boligartikler (33)
950 DKK
600 DKK
Tre vestafrikanske træfigurer. (3)
750 DKK
1 000 DKK
1 000 DKK
1 000 DKK
300 DKK