Dansk møbelproducent. Skrivebord Denne auktion er annulleret - se nu vare #1963649
Dansk møbelproducent. Skrivebord af teaktræ, front med udtræksplade og fire skuffer. H. 75 L. 152 B. 96 cm. Fremstår med manglende udtræksplade og ridser og slitage.
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Dansk møbelproducent. Skrivebord Denne auktion er annulleret - se nu vare #1963649
1 700 DKK
800 DKK
Dansk møbelproducent: Skrivebord - teaktræ
2 600 DKK
9 000 DKK
6 500 DKK
300 DKK
Dansk møbelproducent. Skrivebord
1 100 DKK
3 200 DKK
6 400 DKK
1 500 DKK