Spisestuestole, mahogni (4) Denne auktion er annulleret - se nu vare #1966572
Fire spisestuestole med stel af mahogni, dekoreret med udskæringer. Løst sæde betrukket med hestehår. Fremstår med brugsslitage, finér afslag, én stol mangler sæde. (4)
600 DKK
Avslutade auktioner liknande Spisestuestole, mahogni (4) Denne auktion er annulleret - se nu vare #1966572
Anton Rosen. Vitrineskab i mahogni ca. 1920
10 000 DKK
Stole i Mahogni. (5)
450 DKK
300 DKK
Empire skrivepult, mahogni
2 100 DKK
Chiffoniere, mahogni
1 200 DKK
Senempire himmelseng, mahogni
4 500 DKK
Empireform vitrineskab, mahogni
625 DKK
Frederik VII canape, mahogni
1 550 DKK
Servante samt to natborde, mahogni (3)
1 100 DKK
Vitrineskab, mahogni
9 000 DKK