Skrivepult 1800 tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare 1952881

Skrivepult 1800 tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1952881

Skrivepult af grønmalet fyrretræ med røde staferinger. Under skriveklap stort rum, En skuffe. H. 114 x 94 x 52 cm. Fremstår med slitage, kantliste slået af i højre side. (Liste til reperation medfølger).Nøgle mangler.

Lauritz - DK, Næstved, Gl. Holstedvej
2010-07-16 15:28:00
Slutpris
300 DKK

Avslutade auktioner liknande Skrivepult 1800 tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1952881