Skrivepult 1800 tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1952881
Skrivepult af grønmalet fyrretræ med røde staferinger. Under skriveklap stort rum, En skuffe. H. 114 x 94 x 52 cm. Fremstår med slitage, kantliste slået af i højre side. (Liste til reperation medfølger).Nøgle mangler.
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Skrivepult 1800 tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1952881
Empire skrivepult, mahogni
2 100 DKK
300 DKK
1 500 DKK
300 DKK
1 150 DKK