Konst- och auktionskataloger, 1910-30-tal
KONST- OCH AUKTIONSKATALOGER, ÄLDRE. Ca 50 st, bl.a. 1910-30-tal, Svensk-Franska konstgalleriet, Björck, Baltiska utställningen i Malmö 1914, utställningskataloger, auktionskataloger mm. 155979.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk1 300 SEK
Avslutade auktioner liknande Konst- och auktionskataloger, 1910-30-tal
Auktionskataloger Sotheby´s, kinesisk keramik
17 000 SEK
Äldre auktionskataloger 21 volymer
4 000 SEK
50 SEK
Auktionskataloger Lempertz Christie´s Sotheby´s
AUKTIONSKATALOGER, 12 st., Tyskland, Holland, England, 1980/90-tal, östasiatisk- och japansk konst, Kunsthaus Lempertz, 1984-2003, auktion 602-843, Christie´s, 1995, Sotheby´s, 1998, ca 26x20 cm. Slitage, fläckar, Läs mer...
650 SEK
Auktionskataloger Lempertz
350 SEK
Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st
100 SEK
Afrikansk konst
2 600 SEK
Afrikansk konst
4 600 SEK
Afrikansk konst
4 000 SEK
Afrikansk konst
5 600 SEK