Auktionskataloger Lempertz
AUKTIONSKATALOGER, 15 st. , Tyskland, Köln, 1990-tal, östasiatisk konst, Kunsthaus Lempertz, 1990-1999, auktion 651-774, ca 26x20 cm. Slitage, fläckar, ej komplett.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk350 SEK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger Lempertz
Auktionskataloger Lempertz Christie´s Sotheby´s
AUKTIONSKATALOGER, 12 st., Tyskland, Holland, England, 1980/90-tal, östasiatisk- och japansk konst, Kunsthaus Lempertz, 1984-2003, auktion 602-843, Christie´s, 1995, Sotheby´s, 1998, ca 26x20 cm. Slitage, fläckar, Läs mer...
650 SEK
50 SEK
500 DKK
Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st
100 SEK
Auktionskataloger Läs mer...
50 SEK
Ivar Kreugers auktionskataloger
4 500 SEK
Antikavriats- och auktionskataloger, 60 vol.
400 SEK
Auktionskataloger China Guardian Auctions
300 SEK
300 SEK
Auktionskataloger, Christie's & Sotheby's
50 SEK