Käthe Thaisen 20.årh. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1944917
Käthe Thaisen, Olie på plade. Putti med blomsterranke. Signeret i monogram. Thaisen har tidligere malet på Royal Copenhagen. 60 x 110 cm.
425 DKK
Avslutade auktioner liknande Käthe Thaisen 20.årh. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1944917
Käthe Thaisen, olie på plade, blomsterstudie
1 150 DKK
Käthe Thaisen, 20. årh
575 DKK
Käthe Thaisen, blomsteropstilling
975 DKK
Käthe Thaisen, 20. årh
375 DKK
Käthe Thaisen, 20. årh
400 DKK
Käthe Thaisen, 20. årh
1 250 DKK
Käthe Thaisen, 20. årh
425 DKK
Käthe Thaisen 20.årh. cd
525 DKK
350 DKK
Käthe Thaisen 20.årh.
1 200 DKK