ESKIL NORDELL,. Bonnauktion, färglito. sign.
Vinterbild med auktionsvisning. 40X 50 cm. HC. Konditionsrapport: Inga anmärkningar.Följerätt Nej
Länk till objektet hos Gomér & Andersson600 SEK
Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL,. Bonnauktion, färglito. sign.
Tavla färglitografi sign Eskil Nordell 112/260
83 x 43 cm Läs mer...
175 SEK
Tavla färglitografi sign Eskil Nordell 7/260
70 x 46 cm Läs mer...
425 SEK
600 SEK
ESKIL NORDELL. blandteknik, sign.
350 SEK
Eskil Nordell, f 1921 (BUS) olja på pannå.
325 SEK
450 SEK
300 SEK
Bygata. 40 x 50. Läs mer...
1 000 SEK
3 000 SEK
3 000 SEK