Mette Gardelli 2000tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare 1936552

Mette Gardelli 2000tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare #1936552

Mette Gardelli. Uden titel. Storbymotiv. Akryl på lærred. Sign. Gardelli. 160 x 295 cm (166 x 301 cm). Fremstår med malingafslag og stedvise krakeleringer.

Lauritz - DK, Odense, Kratholmvej
2010-06-28 14:17:21
Slutpris
775 DKK

Avslutade auktioner liknande Mette Gardelli 2000tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare #1936552

Mette Møller Bovin, Landskab, olie på lærred, Nyhavn cd

Lauritz - Roskilde, DK
2016-09-26
Slutpris
2 000 DKK
Mette Boel, akryl på lærred, komposition. cd.

Lauritz - DK, Herlev, Dynamovej
2015-11-16
Slutpris
450 DKK
Mette Boel, akryl på lærred, komposition. cd.  Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4050386

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-24
Slutpris
1 200 DKK
Mette Rishøj, akryl på lærred, S Cars. cd.

Mette Rishøj, akryl på lærred, '(S) Cars'. cd.

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-29
Slutpris
2 900 DKK
Foredrag v. Mette Bloch i Kbh - Til fordel for Familier med Kræftramte Børn

2014-03-05
Slutpris
3 800 DKK
Mette Hannemann født 1964 Denne auktion er annulleret - se nu vare 1963783

2010-08-03
Slutpris
6 000 DKK
Mette Hannemann født 1964 cd

Mette Hannemann født 1964 cd

2010-09-22
Slutpris
11 000 DKK
Mette Bøstrup 20.årh. Denne auktion er annulleret - se nu vare 1920063

Lauritz - DK, Aalborg, Nibevej
2010-06-01
Slutpris
1 050 DKK