Avslutade auktioner liknande Tamburmajor rostfritt auktion

TAMBURMAJOR

TAMBURMAJOR

Skånes Auktionsverk
2019-05-14
Slutpris
300 SEK
Tamburmajor

Tamburmajor

Sikö Auktioner
2018-11-07
Slutpris
50 SEK
Tamburmajor, Zack

Tamburmajor, Zack

Göteborgs Auktionskammare
2016-08-21
Slutpris
200 SEK
Tamburmajor

Tamburmajor

Sikö Auktioner
2016-04-03
Slutpris
400 SEK
TAMBURMAJOR, proveniens F10 Ängelholm, 1950-60 tal.

Auktionsverket Engelholm
2016-02-27
Slutpris
1 600 SEK
Busk Hertzog, Wishbone Tamburmajor i vitt och polerat rostfritt stål

Lauritz - SE, Malmö, Baltzarsgatan
2015-04-08
Slutpris
1 200 SEK
Tamburmajor Zack

Tamburmajor 'Zack'

Göteborgs Auktionskammare
2015-03-29
Slutpris
175 SEK
Tamburmajor med paraplyställ, Zack

Lauritz - SE, Stockholm, Slakthusgatan
2013-05-30
Slutpris
1 600 SEK
Tamburmajor

Tamburmajor

Sikö Auktioner
2013-03-12
Slutpris
350 SEK
290726. TAMBURMAJOR, 1930-tal.

Bukowskis market - Malmö
2012-02-11
Slutpris
2 400 SEK