Avslutade auktioner liknande Stockholms auktionsverk
29323. PARTI AUKTIONSKATALOGER, ca 45 st.
200 SEK
200 SEK
200 SEK
300 SEK
Auktionskataloger ca 300 st
Parti blandade auktionskataloger, ca 300 st, från exempelvis Bukowskis, Falkkloos, Stockholms Auktionsverk mfl. Utgåvor från 1980/90/00-tal. Framstår med blandat bruksslitage. Vänligen notera att antalet är Läs mer...
300 SEK
ABBA books and catalogues
300 SEK
Natasha Andersson Välgörande Ko
300 SEK
Daniel Caméen Stockholms Auktionsverk
CAMÉEN, DANIEL (1625-92), rådman i Stockholm, stadssekreterare. En av de som Stockholms Auktionsverks grundare, Clas Rålamb, utsåg att driva Auktionsverket.Egenhändig skrivet och undertecknad skrivelse, daterad Läs mer...
300 SEK
300 SEK
300 SEK