Avslutade auktioner liknande Auktion 3 12 18

Philipis korksruvsöppnare, Zyliss pommes frites skärare,m.m.

Norra Skånes Auktionshus
2022-11-03
Slutpris
1 SEK
Liten kaffeservis  figuriner

*Liten kaffeservis & figuriner

Norra Skånes Auktionshus
2022-11-03
Slutpris
11 SEK
6st ölglas  7st glasfat

6st ölglas & 7st glasfat

Jämtloppan
2016-02-28
Slutpris
20 SEK
4st Lampkupor Glas 35

4st Lampkupor Glas 35

Jämtloppan
2018-12-02
Slutpris
20 SEK
Gryta utan lock 18

Gryta utan lock 18

Jämtloppan
2019-03-31
Slutpris
20 SEK
302548. VÄSKA, mini, Dolce  Gabbana.

302548. VÄSKA, mini, Dolce & Gabbana.

Bukowskis market
2012-03-15
Slutpris
30 EUR
AFA 27y 1875. Tofarvet, 16 Øre, 18.Tryk, Position 12-14 3-stribe. Stemplet

Auktionshuset Hørsholm
2022-03-27
Slutpris
30 DKK
Kalle Anka A465

Kalle Anka A465

i varierande skick. år 1983 nr 27 1984 nr 39,40,48 1985 nr 20,23,25,27,30,31,33,46,51 1986 nr 7,8,10,17,18,25,30,31,33,39 1987 nr 19,25,30-33,36-39,41,43-46,48 1988 nr 1-10,12-14,16-21,25,26,28-51/52 slitage finns se Läs mer...

Jämtloppan
2020-04-05
Slutpris
30 SEK
3st Nacoral modellbilar plast  A84

Jämtloppan
2021-06-27
Slutpris
30 SEK
Erkki Hervo träsnitt

Erkki Hervo träsnitt

2020-11-17
Slutpris
30 EUR