Stockholms Auktionsverk X Layered golvlampa
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing och träfot, höjd 146 cm. Slitage.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 600 SEK
Avslutade auktioner liknande Stockholms Auktionsverk X Layered golvlampa
2 800 SEK
Stockholms Auktionsverk X Layered Ateljé Lyktan
5 800 SEK
Stockholms Auktionsverk X Layered ljuslykta
2 200 SEK
2 600 SEK
Ateljé Lyktan, golvlampa Arcade
375 SEK
1 250 SEK
Stockholms Auktionsverk X Layered Lisa Larson
2 000 SEK
Stockholms Auktionsverk X Layered urnor
1 700 SEK
Stockholms Auktionsverk X Layered spelschatull
2 800 SEK
Stockholms Auktionsverk X Layered skål med lock
4 400 SEK