Eskil Nordell, Auktion vid torpet, olja på pannå bus

Eskil Nordell, 'Auktion vid torpet', olja på pannå (bus)

Auktion vid torpet av Eskil Nordell (1921-2001). Olja på pannå. Signerad. Titel a tergo. Bildytans mått: 49 x 60 cm. Ramad.

2016-02-02 14:21:00
Slutpris
525 SEK

Avslutade auktioner liknande Eskil Nordell, 'Auktion vid torpet', olja på pannå (bus)