Gagarin autograf, Sportauktion
KOSMONAUT JURIJ GAGARIN (1934-1968), signerad EP-skiva, medsignatur av kosmonaut Valerij Bykovskij (född 1934), 19x19 cm. Fläckar, veck.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk6 200 SEK
Avslutade auktioner liknande Gagarin autograf, Sportauktion
6 200 SEK
JURIJ GAGARIN, autograf
1 500 SEK
Gagarin autograf
1 600 SEK
Gagarin autograf
2 800 SEK
FOTO
3 000 SEK
Igor Larionov autograf CCCP, Sportauktion
2 200 SEK
Jesse Owens autograf, Sportauktion
5 800 SEK
Friidrott memorabilia 1950-tal, Sportauktion
FRIIDROTT MEMORABILIA, program: Europamästerskapen i Friidrott, Stockholms Olympiska Stadion 19-24 Augusti 1958, Stadion-program Sverige-Ungern med autografer, 1-2 september 1956, Sverige-Tyskland 31 aug-1 sept 1957, Stadion Läs mer...
300 SEK
Jurij Gagarin, autograf
500 DKK
1 000 DKK