PER OLOF ZACHRISSON. "Marsauktion i Kinda". Olja på pannå, signerad.
Ca. 46x55 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson Linköping350 SEK
Avslutade auktioner liknande PER OLOF ZACHRISSON. "Marsauktion i Kinda". Olja på pannå, signerad.
Per Olof Zachrisson
250 SEK
550 SEK
PER OLOF ZACHRISSON
300 SEK
Oljemålning, signerad ZN (Per Olof Zachrisson
100 SEK