Parti diverse auktionsgods
Arabiaservis, officersglas, ljusstakar m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma.
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk250 SEK
Avslutade auktioner liknande Parti diverse auktionsgods
450 SEK
505 SEK
Fasadskylt,
1 400 SEK
Diverse auktionsgods, 8 delar
200 SEK
2 partier med diverse auktionsgods
350 SEK
2 partier diverse auktionsgods
Bl a metall Läs mer...
200 SEK
5 partier diverse auktionsgods
350 SEK
Diverse auktionsgods
200 SEK
3 partier diverse auktionsgods
200 SEK
Hyllplan diverse auktionsgods
200 SEK