Lot 10 st 4 Skilling Banco stämplade och i flera
olika nyanser. (A)
Länk till objektet hos Frimärksauktioner i Göteborg AB1 500 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot 10 st 4 Skilling Banco stämplade och i flera
FRIMÄRKSALBUM, 4 st, Sverige.
1 300 SEK
2 895 SEK
650 SEK
Lot med 5 klassiska stämplade märken.
600 SEK
5 083 SEK
FRIMÄRKSSAMLING och MEDALJER M M, 18/1900-tal.
1 755 SEK
Lot Norge med 21 försändelser och 19 stämplade
900 SEK