Auktionskataloger ca. 100 stk Bruun Rasmussen
Auktionskataloger ca. 100 stk. fra Bruun Rasmussens auktioner Kbh og Vejle: Moderne kunst og design. Fine art and antiques m. m.
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger ca. 100 stk Bruun Rasmussen
Samling design auktionskataloger m.m. 172 stk. (3)
650 DKK
Auktionskataloger Bruun Rasmussen
100 SEK
75 SEK
1 850 DKK
825 DKK
425 DKK
Større samling auktionskataloger, især Bruun Rasmussen, samt enkelte Thomas Højland (frimærker, vin-våben-smykker), Living Auctions, Sothesby, International Auctioneers, Antik og Auktion m.fl. Alm. brugsspor. (69) Läs mer...
300 DKK
STORT PARTI AUKTIONSKATALOGER, 2-lådor.
300 SEK
350 DKK
Samling auktionskataloger m.m. ca.115 stk.
450 DKK