Stor samling auktionskataloger
Stor samling auktionskataloger i blandet stand og alder fra eks. Bruun Rasmussen, Museumsbygningen, Nagel, Crafoord, Nellemann & Thomsen, Kunsthallen, Hindemae m.m. Vogn medfølger ikke.
- 2015-08-13 20:09:00
- DK, Næstved, Gl. Holstedvej
Slutpris:300 DKK
Avslutade auktioner liknande Stor samling auktionskataloger
(F) Låda med mest Dansk och Svensk litteratur
- 2023-11-27
- Göta Frimärken
- 300 SEK
- 2023-09-08
- 50 SEK
Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st
- 2022-02-20
- Karljohan Auktioner
- 100 SEK
- 2024-08-26
- Göta Frimärken
- 200 SEK
Samling Beckeman komplett set del 1-6
- 2024-08-26
- Göta Frimärken
- 500 SEK
Auktionskataloger Läs mer...
- 2021-10-13
- 50 SEK
- 2024-02-25
- Göta Frimärken
- 475 SEK
(FF) 64 st olika utländska auktionskataloger
- 2024-02-25
- Göta Frimärken
- 700 SEK
Bruksslitage. Läs mer...
- 2024-01-28
- 100 SEK
Bruksslitage. Läs mer...
- 2024-01-28
- 140 SEK