Specialauktion Allmoge ljusplåtar
GUSUM, ljusplåtar, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, inpressad märkning Gusums Bruk, barockstil, för 2 ljus vardera, ca 79x36 cm. Smärre repor.
Slutpris
21 000 SEK
21 000 SEK