Specialauktion Allmoge dalahäst
DALAHÄST, 1900-talets början, sk blåbening, vitmålad med polykrom dekor, höjd ca 17 cm. Bruksslitage, smärre skador.
Slutpris
26 000 SEK
26 000 SEK