Specialauktion Allmoge bockbord
BOCKBORD, furu, Finland, Österbotten, 1700-tal, allmoge, höjd ca 79, 199x60 cm. Slitage .
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk6 400 SEK
Avslutade auktioner liknande Specialauktion Allmoge bockbord
Bockbord allmoge, 1700-tal.
28 000 SEK
Bockbord, allmoge, Finland, 1800-talets början.
370 EUR
Bockbord, allmoge 1800-tal.
2 400 SEK
Bockbord allmoge 1800-tal
5 400 SEK
2 000 SEK
2 400 SEK
Bockbord
1 500 SEK
Bockbord, allmoge, 1800-tal
6 200 SEK
Bockbord, allmoge, 1700-tal
10 500 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-talets andra hälft
1 800 SEK