Oljemålning Stig Lindberg Specialauktion Keramik
STIG LINDBERG (1916-1982): Hamnmotiv, signerad Stig L, olja på pannå, ca 46x54 cm. 498002.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk24 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Oljemålning Stig Lindberg Specialauktion Keramik
Stig Lindberg 'Domino' fat Keramik 1900-tal
550 SEK
800 SEK
Oljemålning, Stig Lindberg (1916-1982)
31 000 SEK
750 SEK
Väggplatta, keramik
1 000 SEK
650 SEK
650 SEK
Kryddset, 4 delar
800 SEK
Keramik, 2 delar
900 SEK
Vaser, Berndt Friberg, samt Stig Lindberg
6 500 SEK