Piero Fornasetti Specialauktion Keramik
PIERO FORNASETTI (Italien 1913-1988), 12 tallrikar, "Strumenti Musicali", 1900-talets mitt, keramik, signerade, diameter ca 26 cm. någon med slitage.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk4 800 SEK
Avslutade auktioner liknande Piero Fornasetti Specialauktion Keramik
600 SEK
PARTI KERAMIK
350 SEK
PARTI KERAMIK
700 SEK
Keramik, Diverse
550 SEK